header image
StartOto zarchiwizowane elementy dla 04 2014


Strata ze względu na Miłość Boga E-mail
Napisał Administrator   
Sunday, 06 April 2014
Image
Drugi dzień rekolekcji parafialnych upłynął w temacie Bożej Miłości, która jest podstawą doświadczenia wiary. Jak wskazywał ks. Krzysztof, musimy odpowiedzieć sobie na pytanie o jej źródła.
Image
Jako przykład wskazał historię św. Pawła, który spotkał żywego Chrystusa u bram Damaszku. Wydarzenie to było na tyle mocne, że Szaweł porzucił swoje dotychczasowe życie, które uznał za stratę ze względu na Chrystusa. „Paweł stracił wszystko dla Jezusa, bo Jezus stracił wszystko dla Pawła” – nauczał kaznodzieja.
Czytaj całość...
Przyjdź do źródła - Bóg zaspokoi Twoje pragnienie E-mail
Napisał Administrator   
Thursday, 03 April 2014
Image
W naszej parafii rozpoczęły się Rekolekcje Wielkopostne. Rekolekcje wpisują się w ogólnodiecezjalny projekt „Źródło”, który zakłada przeprowadzenie rekolekcji ewangelizacyjnych w każdej parafii naszej archidiecezji. Połączony jest on z peregrynacją relikwii Krzyża
Image
Świętego, które przez tydzień po rekolekcjach pozostaną w parafii. Przez ten czas pragniemy osobiście spotkać Chrystusa i napełnieni Jego Duchem dokonać misyjnego nawrócenia – osobiście i w naszych wspólnotach parafialnych.


Czytaj całość...
Ogłoszenia Duszpasterskie
Archiwum ogłoszeń

Światowe Dni Młodzieży

Imieniny
20 Marca 2019
Środa
Imieniny obchodzą:
Aleksander,
Aleksandra,
Ambroży, Anatol,
Bogusław, Cyriaka,
Eufemia, Klaudia,
Patrycjusz,
Ruprecht, Wasyl,
Wincenty
Do końca roku zostało 287 dni.
Radio eR
Gościmy
Aktualnie jest 6 gości online
Jesteś
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
gościem na naszej stronie
Współpracujemy z: